Specializujeme se na návrh designu, zpracování a prodej dřevěných obkladů.

Lákají nás vůně dálek, líbí se nám pracovat s materiálem, který má historii a spousta lidí by o něm řekla, že už dosloužil. Hledáme cesty jak ho recyklovat a znovu z něj vytvořit krásné věci, kterými doslova procházela historie.

Phi-Phi-Island-1920x1080

Dřevěné obklady ve vintage stylu

Naším stěžejním výrobkem jsou dřevěné obklady z vysloužilých lodí, které za sebou mají rozmanité přímořské plavby i osudy. I když už je námořníci nemohou spustit na vodu, jejich životní plavba nekončí. Lodě se ručně rozeberou, vytřídí se z nich kovové části a následně se zrecyklují. Ručně se z nich vyrábějí jednotlivé kousky mozaiky, ze kterých můžete ve svém domově poskládat opravdovou nádheru.

Mozaiky voní dřevem a příběhy

S každým kouskem mozaiky skládáte ve svém obýváku či pracovně unikátní příběh jedné lodi či plavby. Některé kousky mozaiky omývalo celý život moře, jiné se vyhřívaly na přímořském sluníčku a další se na svět rozhlížely z výšky stěžně. Spousta z nich má na sobě jemnou patinu či původní modrou barvu, která je pro lodě Dálného východu tak typická. Stačí jen přejet prsty po mozaice a zasnít se.

Kategorie